لیست اخبار

 • اطلاعیه ساعت کاری خانه عکاسان افرنگ و پیگیری سفارشات

  به اطلاع مشتریان گرامی می رساند ازتاریخ 1399/2/1 فروشگاه خانه عکاسان افرنگ با رعایت نکات بهداشتی از ساعت 10 الی 17 بصورت حضوری در خدمت شما بزرگواران می باشد. البته کماکان جهت حفظ سلامت شما بزرگواران و پیشگیری از بیماری کرونا بهتر است که سفارشات بصورت اینترنتی و تلفنی انجام  شوند.

  جهت تسریع در پیگیری سفارش یا سوال می توانید با شماره های 09127634579 و 09125190061 تماس حاصل فرمایید.

    ادامه خبر
 • اطلاعیه ساعت کاری خانه عکاسان افرنگ و سفارشات خرید در ایام نوروز

  ضمن تبریک سال نو

  به اطلاع مشتریان گرامی می رساند بعلت شیوع بیماری کرونا جهت حفظ سلامت شما بزرگواران تا اطلاع ثانوی فروشگاه در ایام نوروز 1399 از تاریخ 1 تا 15 فروردین  تعطیل می باشد و همچنین تمام سفارشاتی که بین این تاریخ ثبت شوند در صورت مساعد بودن شرایط از تاریخ 16 فروردین به بعد ارسال خواهند شد.

   

   

    ادامه خبر
 • فروش ویژه نوروزی برای خریدهای اینترنتی

  خانه عکاسان افرنگ به اطلاع مشتریان گرامی می رساند جهت حفظ سلامت شما بزرگواران، فروش ویژه نوروزی کلیه کالاها برای خریدهای اینترنتی از تاریخ سیزدهم اسفنده ماه بمدت محدود آغاز می گردد.

    ادامه خبر
 • رینگ لایت ها یا نورهای حلقه ایی چیست

   رینگ لایت ها ( نورهای حلقه ایی) ابزاری ساده برای نورپردازی است که معمولاً برای گرفتن عکس های زیبا ، پرتره و عکاسی ماکرو استفاده می شود. رینگ لایت معمولاً از تعدادی لامپ کوچک تشکیل شده است که یک دایره را شکل مي دهند یا فقط متشکل از یک لامپ فلورسنت دایره اي است. هنگامی که در عکاسی استفاده می شود ، نور جذابي را بر روي چشم سوژه می اندازد و در عین حال که نور را به شکل يکنواخت از خود ساطع مي کند باعث حذف سایه ها می شود. معمولاً در جلوی سوژه قرار داده مي شود و دوربین در وسط حلقه نور گذاشته مي شود.

    ادامه خبر
 • اطلاعیه ساعت کاری خانه عکاسان افرنگ و سفارشات خرید در ایام نوروز

  ضمن تبریک سال نو، به اطلاع مشتریان گرامی می رساند فروشگاه در ایام نوروز 1398 از تاریخ 5 تا 11 فرودین از ساعت 11 تا 16 درخدمت شما می باشد. و همچنین فروشگاه در تاریخ 15 فروردین 98 تعطیل می باشد.

  لطفا جهت ارسال سفارشات  از طریق پست و پیک موتوری در تهران وهمچنین بارنامه های هوایی و زمینی در ساعات کاری فروشگاه در ایام نوروز جهت هماهنگی تماس داشته باشید.

    ادامه خبر
 •  1 2 3 4 5  ...  

  تحویل فوری

  برای مشتریان تهرانی

  ضمانت بازگشت

  طی 7 روز پس از خرید

  ضمانت اصالت

  تضمین کیفیت اورجینال

  مشاوره

  مشاوره تخصصی در زمینه خرید