منو خانــه عکاســــان افـرنـگ
کاربر مهمان خوش آمدید.

خانــه عکاســــان افـرنـگ

در حال بارگذاری ...
12 1395/02

دوربین دیجیتال نیکون Nikon D4S

امتیاز تیم افرنگ به مطلب ارسال شده :

دوربین دیجیتال نیکون Nikon D4S  اعجابه ای از شگفتی و زیبایی و کیفیت را به طرفداران خود در این مدل هدیه کرده است این دوربین دیجیتال از جدیدترین و از جمله دوربین های فول فریم و دوربین حرفه ای است، البته طراحان این دوربین نیکون آن را به گونه ای طراحی کرده اند که در شرایط سخت عکاسی کمک حال بسیار خوبی برای عکاس می باشد.

جنس بدنه دوربین عکاسی نیکون از آلیاژ مگنزیم ساخته شده و در شرایط نامساعد آب و هوایی یا حتی در مقابل گردو خاک عایق بندی خوبی دارد و به هیچ عنوان خللی در عملکرد آن پیش نمی آید همچنین وجود تعداد زیادی از دکمه بر روی بدنه نشانه دسترسی سریع به تمامی تنظیمات مورد نیاز عکاس است.

از طرفی بدنه موجود در دوربین عکاسی دارای امکانات ویژه ای است که قابل مقایسه با هیچ دوربینی نیست، از دیگر امکانات دوربین دیجیتال نیکون Nikon D4S می توان به ورودی کابل شبکه اشاره کرد که بیشتر برای عکاسانی که کاربرد دارد که علاقمند به اتصال دوربین به کامپیوتر هستند تا هر چه سریع تر عکس های گرفته شده شان را به کامپیوتر منتقل کنند.

سیستم جدید اتوفوکوس این دوربین در تست هایی که کارشناسان انجام داده اند اثبات کرده از سرعت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که از فوکوس با سرعت زیر یک ثانیه تا فوکوس در شرایط نوری کم با سرعت بسیار بالایی آن را پوشش می دهد.

دوربین دیجیتال نیکون Nikon D4S امکان فیلمبرداری برای کاربر را نیز فراهم کرده است،  همچنین جزو اولین دوربین هایی است که امکان ثبت تصاویر را به صورت غیرفشرده را فراهم می سازد، جالب است بدانید این نوع از دوربین ها دارای یک هدفون برای شنیدن صدا و حالات مختلف کنترل صدا نیز می باشد.

این نوع دوربین جزو دوربین هایی است که از آن هم می توان به عنوان دوربین عکاسی و هم به عنوان دوربین فیلمبرداری استفاده کرد مخصوصا وجود قابلیت های فیلمبرداری و پیشرفت هایی که در زمینه کیفیت رخ داده کاربران و عکاسان را به تهیه از این دوربین راغب کرده است.

دوربین عکاسی نیکون Nikon D4S می تواند تا 11 فریم بر ثانیه تصویربرداری کند، سرعت پردازش تصاویر در این دوربین تا 30 درصد سریع تر است و با هر بار شارژ باتری می تواند حدود 3020 عدد عکس را به ثبت برساند.

از سویی حس گر بسیار قوی این دوربین در کنار پردازشگر پیشرفته آن، تصاویری با کیفیت عالی، نویز کم و کاملا وفادار به رنگ بندی طبیعی را ارائه می دهد. سیستم فوکوس خودکار این دوربین از 51 نقطه فوکوس تشکیل شده است.

پردازشگر کارآمد این دوربین عکاسی انرژی را به صورت کاملا بهینه مدیریت می کند و همین مورد منجر به فیلمبرداری طولانی مدت شود. تصاویری که با کمک دوربین دیجیتال نیکون Nikon D4S گرفته می شود دارای رنگ های کاملا طبیعی، جزئیاتی مناسب و تنالیته های ظریف از سیاه کامل تا سفید کامل هستند.

وجود سیستم هوشمند کاهش نویز این دوربین می تواند به راحتی نویز را در تصاویر کاهش دهد و شارپنس تصاویر را در هر مقدار حساسیتی افزایش دهد.

telegram