معرفی فلاش جدید کانن  Canon Speedlite EL-1

معرفی فلاش جدید کانن Canon Speedlite EL-1

فلاش رو دوربینی کانن  Speedlite EL-1 نسل جدید از فلاش ها می باشد که فلاشی همه منظوره ای است که عکاسان حرفه ای و آماتورهای پیشرفته به دنبال آن هستند.

فلاش رو دوربینی کانن  Speedlite EL-1 نسل جدید از فلاش ها می باشد که فلاشی همه منظوره ای است که عکاسان حرفه ای و آماتورهای پیشرفته به دنبال آن هستند، دوام، اطمینان و طیف وسیعی از قدرت را فراهم می کند که بدین صورت امکانات زیادی را ایجاد می کند. فلاش جدید  کانن دوام بیشتر را برای خروجی فلاش و 14f-stopبرای کل محدوده ی نور دهی فراهم می کند که به شما امکان می دهد در هر نقطه ای از 1/1 که بسیار روشن است تا 1/8192 که بسیار کم نور است ، عکس بگیرید تا صحنه خود را به خوبی نورپردازی کنید.

 

                                                       https://static.bhphoto.com/images/multiple_images/images500x500/1602642537_IMG_1428062.jpg

   فلاش اکسترنال کانن Speedlite EL-1 دارای پک باتری لیتیومی یونی قابل شارژ LP-EL که زمان بازیابی کوتاه تر بین فلاش ها و همچنین تعداد چشمگیری از فلاش های مداوم را فراهم می کند و به راحتی به شما امکان می دهد در صورت لزوم شارژ مجدد کنید(باتری و شارژر همراه فلاش ارائه می شود). فلاش Speedlite EL-1 با همان مقاومت در برابر گرد و غبار و آب که در دوربین های سری EOS 1D وجود داشت، طراحی شده است ، دارای یک سیستم خنک کننده فعال داخلی برای عکس برداری طولانی تر و کارآمد تر می باشد، کنترل های ساده و قابل دسترسی دارد که در صورت نیاز برای شما آماده است، برای افزایش قابلیت انعطاف پذیری در شرایط مختلف نورپردازی همراه با دسته ای از لوازم جانبی ارائه می شود.

                                    https://static.bhphoto.com/images/multiple_images/images500x500/1602642537_IMG_1428061.jpg

 

ویژگی ها

حداکثر عدد راهنمای 60 متر در ISO 100  با دامنه  زوم وسیع 24-200 میلی متر

   فلاش Speedlite EL-1 دارای حداکثر عدد راهنمای 197 فوت (60 متر) در ISO 100 است تا نور متنوعی را که برای عکاسی با فلاش در موقعیت های مختلف مانند عروسی در فضای باز، عکاسی پرتره و سناریوهای کم نور در فضا های داخلی و در مناسب ها در نظر دارید را فراهم کند. این مجموعه طیف گسترده ای از پوشش فلاش از 24 تا 200 میلی متر را برای مطابقت با لنزهای محبوب 105-24 میلی متری و 200-70 میلی متری ارائه می دهد و حتی می تواند با لنزهایی به عرض 14 میلی متر با استفاده از صفحه پهن 14 میلی متری استفاده شود. Speedlite EL-1 برای به حداکثر رساندن قدرت و کاربر پسند کردن فلاش، به طور خودکار با فاصله کانونی لنز 24-200 میلی متر مطابق با سنسور دوربین (فول فریم یا APS-C) بزرگنمایی می کند یا تنظیات دستی می تواند برای کنترل دستی انتخاب شود.

 

                                                         Flashes | Speedlite EL-1 | Canon USA

باتری لیتیومی یونی شارژی جدید با استفاده از شارژر باتری LC-E6

    عملکرد و راحتی بهتر نتایج پک باتری لیتیومی یون LP-EL جدید و جمع و جور و قابل شارژ است. این باتری شارژی و قابلیت اطمینان مورد نیاز در هنگام عکس برداری از هر موقعیتی، به ویژه عروسی یا فرصت های عکاسی خبری از صحنه هایی که فقط یک لحظه اتفاق می افتند را فراهم می کند بنابراین هنگام عکس برداری از یک سری تصاویر برای مدت زمان طولانی می توانید از عملکرد بازیابی فلاش اطمینان داشته باشید. شما می توانید میزان شارژ باقی مانده را در نمایشگر سمت راست بالای Speedlite EL-1 مشاهده کنید و به شما اطلاع می دهد که چه مدت می توانید با شارژ باقی مانده ادامه دهید و همچنین مشخص می کند که زمان شارژ مجدد با شارژر باتری LC-E6 چه موقع است.

بهبود زمان بازیابی (0.9 ثانیه)  و تعداد فلاش ها (335 بار)

  مزایای بیشتر باتری لیتیومی یونی قابل شارژ در Speedlite EL-1 سرعت بازیایی فلاش آن است تا بتوانید آن را پشت سر هم به صورت تکراری و یکی پس از دیگری استفاده کنید. با زمان بازیابی تقریبا 0.9 ثانیه (تقریباً 6 برابر سریع تر از 600EX II-RT در زمانی که 600EX II-RT با باتری های AA  استفاده می شود، می باشد)، دارای باتری لیتیومی یونی قابل شارژ همچنین با تعداد دفعاتی که می توانید در هنگام شارژ کامل فلاش را روشن کنید، اثبات می شود به این صورت که تا 335 بار (تقریباً 3 برابر بیشتر از 600EX II-RT هنگامی که از باتری قلیایی AA/LR6 استفاده می کند ، می باشد) ، قبل از اینکه نیاز به شارژ مجدد یا تعویض باتری LP-EL نیاز داشته باشید ، فلاش می زند.

 0.9 ثانیه  زمان بازیابی هنگام تنظیم فلاش روی حالت دستی ، 1/1  فلاش فول پاور

  335  چرخه هنگام تنظیم فلاش روی حالت دستی ، 1/1  فلاش فول پاور

                                                 

 

سیستم خنک کننده فعال جدید امکان عملکرد طولانی تر را فراهم می کند

    یک سیستم خنک کننده فعال به گردش هوا در سر فلش کمک می کند تا هنگام فلاش مداوم برای مدت زمان طولانی، آن را خنک نگه دارد و از یک فن و صفحه شیشه ای برای بهبود مقاومت در برابر حرارت استفاده می کند. این سیستم خنک کننده به شما امکان می دهد تا مدت زمان تقریبی استفاده از فلاش را تا تقریبا 170 فلاش پیوسته ادامه دهید، در حالی که مقاومت در برابر گرد و غبار و آب Speedlite EL-1 را مختل نمی کند.

    در 73 درجه فارنهایت ، با تنظیم روشن بودن فن ، و قبل از رسیدن به محدودیت فلاش زدن در سطح 1 ، بدون نصب آداپتور فلاش (پشت سر هم تا 160 فلاش فول پاور با بزرگنمایی فلاش از 2000-150 میلی متر).

مدیریت حرارتی بهبود یافته

یک لوله فلاش شیشه ای پر از زنون با دوام بالا به Speedlite EL-1 برای فلاش زدن موثر تر و کارآمد تر کمک می کند.

قابلیت تطبیق پذیری بیشتر با حداقل محدوده خروجی پاور : 1/8192

Speedlite EL-1 دارای طیف گسترده ای نوردهی شامل 14 استاپ از 1/1 تا 1/8192 می باشد تا سطح انعطاف پذیری در خروجی فلاش را از درخشان ترین تا تاریک ترین گسترش دهد. این بدان معناست که شما برای ثبت انواع حالات چه از فاصله ی نزدیک و پرتره باشد ، چه در فاصله دورتر باشد و حتی برای صحنه های کم نور که فلاش های دیگری هم برای دستیابی به نوردهی مناسب بسیار روشن هستند، از توانایی بیشتری برخوردار هستید.

رابط کاربری بهبود یافته با طرح  Joystick ، صفحه نمایش و کنترل جدید

Speedlite EL-1 به دکمه ها و گردونه ی مدرج مجهز است، همچنین دارای یک Joystick است که به شما امکان می دهد تنظیمات مختلف را به چرخه درآورید و به راحتی و با سرعت بیشتری کار کنید. در هنگام کار تحت فشار یا در شرایط کم نور ، Speedlite EL-1 همچنین دارای یک صفحه نمایش روشن است که چه هنگام استفاده از فلاش و چه در حالت استند بای ، برای مرجع سریع و آسان اطلاعات مربوط به عکس برداری را به صورت مختصر نشان می دهد، علاوه بر این می توانید Speedlite خود را با تنظیم منوی فلاش روی یک دکمه به سرعت کنترل کنید و با عملکرد حافظه FE، حتی می توانید  تنظیمات فلاش برای صحنه های خاص ذخیره کنید ، بنابراین در صورت عکس برداری همان صحنه یا صحنه مشابه به طور مکرر، یا پس از استراحت طولانی مدت و بازدید مجدد ، بدون نیاز به تنظیم دستی مجدد، به راحتی می توانید تنظیمات را یادآوری کنید.

 

                                                                            Canon Speedlite EL-1: the first “red ring” flash by Jose Antunes - ProVideo  Coalition

 

لامپ مدلینگ LED با روشنایی و دمای رنگ قابل تنظیم

  هنگام تنظیم عکس های خود، می توانید از لامپ های مدلینگ دو رنگ LED در Speedlite EL-1 استفاده کنید. این دو لامپ می تواند به شما در تعیین میزان پوشش و جهت نور کمک کند تا نتیجه مورد نظر خود را قبل از اینکه عکس را بگیرید ، به دست آورید و همچنین هنگام کار در یک استودیوی تاریک ، از نظر میزان روشنایی و دمای رنگ قابل تنظیم است. هر لامپ مدلینگ در حین انتشار به طور خودکار خاموش می شود.

                                                Canon's New Red-Line Speedlite EL-1: Better Control, Greater Expression      

 

مقاومت در برابر گرد و غبار و آب همانند سری EOS-1D و یک لوله فلاش شیشه ای جدید با دوام بالا

Speedlite EL-1 برای حفظ استاندارد بالای عملکرد در برابر گرد و غبار و ضد آب در دوربین های سری EOS-1D کانن طراحی شده است. درزهای خارجی آن مهر و موم شده است تا به ضد گردوغباری آن کمک کند، در حالی که یک آداپتور ضد آب و گرد و غبار در پایین فلاش نصب شده و اطراف hot shoe دوربین محکم و قفل می شود تا یک مهر و موم تقریبا غیر قابل نفوذ داشته باشد. Speedlite EL-1 با حفظ سطح کلی مقاومت در برابر هوا در سری EOS-1D  ، می تواند بدون هیچ گونه آسیبی ، عکاسی با فلاش را به مکان ها و محیط های بیشتری برساند.

پشتیبانی از محصولات فلاش سری RT و همگام سازی بی سیم پرده دوم

انتقال بی سیم رادیویی به این معنی است که Speedlite EL-1 می تواند از عکس برداری در خارج از دوربین به راه های مختلفی ، از جمله عکس برداری با چندین فلاش ، با استفاده از حداکثر 15 اسپید لایت گیرنده سری RT  برای تولید نور حتی در صورت عدم اتصال به دوربین ، پشتیبانی کند. همچنین دارای همگام سازی پرده دوم برای خلاقیت در مسیرهای شگفت انگیز نور محیطی که سوژه ی شما را دنبال می کنند ، می باشد.

(فلاش هایی از انتقال رادیویی همگام سازی بی سیم پرده دوم به عنوان گیرنده پشتیبانی می کنند : 600EX II-RT  ، 600EX-RT  ، 430EX III-RT.)

مفصل گردان 180 درجه و رو به بالا تا 120 درجه ، صفحه جذب نور و صفحه گسترده

    سر فلاش Speedlite EL-1 برای جهیدن آسان فلاش در هر جهتی طراحی شده است. سر فلاش اکنون می تواند 120 درجه به بالا ، 7 درجه به پایین زاویه داشته باشد و می تواند 180 درجه به چپ و راست بچرخد. قفل برای فیکس جهت به همراه دکمه رهاسازی کمک می کند تا در جای خود قرار بگیرند. علاوه بر این ، Speedlite EL-1 دارای یک صفحه جذب نور است که برای ایجاد جلوه ای واضح تر ، لکه های درخشان را در چشم سوژه ایجاد می کند.

                     https://static.bhphoto.com/images/multiple_images/images500x500/1602642537_IMG_1428065.jpg

 

شامل آداپتور جهت گیری و دو فیلتر رنگ

Speedlite EL-1 همراه با گروهی از لوازم جانبی کلیدی عرضه می شود که به قرار گیری ، انتشار و تقویت خروجی برای ایجاد نتیجه مطلوب کمک می کند. آداپتور Bounce SBA-EL نورپردازی را گسترش داده و پخش می کند و جلوه ای نرم به ویژه در مناطق سایه ایجاد می کند. مجموعه فیلترهای رنگی نوع سخت SCF شامل Color Filter SCF-ELOR1 است که در ادغام نور تابان محیط با خروجی مایل به آبی فلاش برای ایجاد حالتی گرم موثر است و Color Filter SCF- ELOR2 ، برای تعادل دادن خروجی فلاش با نورهای موجود در محیط داخلی و ایجاد نور طبیعی تر و واقعی تر، مفید است. برای تنظیم سریع و روان، هر دو فیلتر به راحتی متصل و جدا می شوند. Speedlite EL-1 همچنین با یک کیف نرم همراه است که نه تنها برای نگهداری تمام لوازم جانبی فلاش طراحی شده است ، بلکه می تواند دستگاه فلاش را با فیلتر متصل ذخیره کند و دارای یک حلقه ی بندی برای دسترسی سریع است.

                      https://static.bhphoto.com/images/multiple_images/images500x500/1602642537_IMG_1428066.jpg

 

تحویل فوری

برای مشتریان تهرانی

ضمانت بازگشت

طی 7 روز پس از خرید

ضمانت اصالت

تضمین کیفیت اورجینال

مشاوره

مشاوره تخصصی در زمینه خرید

مقایسه