فرستنده دست دوم پروفوتو Profoto Connect Wireless Transmitter for Sony

این محصول از طرف تیم افرنگ به شما پیشنهاد شده است.

از لحاظ ظاهری بسیار تمیز و از لحاظ کاکرد کم استفاده شده است با فرستنده بی سیم Profoto Connect برای دوربین های سونی، یک اتصال بی سیم با نورهای سری AirTTL پروفوتو دارید که همگام سازی فلاش، کنترل از راه دور، حالت اتوماتیک خودکار TTL و HSS را کنترل می کند.

84,000,000 ریال
نوع محصول : رادیو فلاش
تعداد نمایش : 555

لطفا قبل از انجام هرگونه معامله، قوانین خرید و فروش را مطالعه نمایید

نمایش اطلاعات تماس
مدیر سایت ( )
تلفن : 7-77615546 موبایل : 09127634579 ایمیل : info@afrangdigital.com
کارکرد شاتر : خیلی کم مدت زمان استفاده : خیلی کم وضعیت ظاهری : از لحاظ ظاهری بسیار تمیز و از لحاظ کاکرد کم استفاده شده است با فرستنده بی سیم Profoto Connect برای دوربین های سونی، یک اتصال بی سیم با نورهای سری AirTTL پروفوتو دارید که همگام سازی فلاش، کنترل از راه دور، حالت اتوماتیک خودکار TTL و HSS را کنترل می کند.

با فرستنده بی سیم Profoto Connect برای دوربین های سونی، یک اتصال بی سیم با نورهای سری AirTTL پروفوتو دارید که همگام سازی فلاش، کنترل از راه دور، حالت اتوماتیک خودکار TTL و HSS را کنترل می کند. در خود فرستنده Connect سه تنظیمات وجود دارد. اگر می‌خواهید فلاش‌ها را خودتان تنظیم کنید و خلاق‌تر باشید، تنظیمات دستی وجود دارد. با دانلود اپلیکیشن های Profoto Camera یا Profoto Control و با اتصال بلوتوث، می توانید نورهای خود را به صورت بی سیم نیز کنترل کنید و بعداً از طریق برنامه سیستم عامل خود را ارتقا دهید. Connec باتری لیتیوم یون پلیمر داخلی 30 ساعت عمر باتری دارد و از طریق کابل USB موجود قابل شارژ است.

تحویل فوری

برای مشتریان تهرانی

ضمانت بازگشت

طی 7 روز پس از خرید

ضمانت اصالت

تضمین کیفیت اورجینال

مشاوره

مشاوره تخصصی در زمینه خرید

مقایسه