فلاش باطری دار دست دوم پروفوتو Profoto B1X 500 AirTTL 1-Light To-Go Kit

این محصول از طرف تیم افرنگ به شما پیشنهاد شده است.

فلاش باطری دار دست دوم پروفوتو Profoto B1X 500 AirTTL بسیار تمیز (مشابه نو ) به همراه کیف و شارژر سریع (فلاش باطری دار پروفوتو Profoto B1X با قدرت 500 ژول ، دارای لامپ مدلینگ ال ای دی 24 واتی ، با قابلیت TTL و HSS ،دارای گیرنده داخلی Air پروفوتو ،با ظرفیت باتری 325 تخلیه با قدرت کامل، با حداکثر فاصله سینک 300 متری و 100 متری در عملکرد TTL)

673,000,000 ریال
نوع محصول : فلاش باطری دار پروفوتو
تعداد نمایش : 205

لطفا قبل از انجام هرگونه معامله، قوانین خرید و فروش را مطالعه نمایید

نمایش اطلاعات تماس
مدیر سایت ( )
تلفن : 7-77615546 موبایل : 09127634579 ایمیل : info@afrangdigital.com
مدت زمان استفاده : کم وضعیت ظاهری : فلاش باطری دار دست دوم پروفوتو Profoto B1X 500 AirTTL بسیار تمیز (مشابه نو ) به همراه کیف و شارژر سریع (فلاش باطری دار پروفوتو Profoto B1X با قدرت 500 ژول ، دارای لامپ مدلینگ ال ای دی 24 واتی ، با قابلیت TTL و HSS ،دارای گیرنده داخلی Air پروفوتو ،با ظرفیت باتری 325 تخلیه با قدرت کامل، با حداکثر فاصله سینک 300 متری و 100 متری در عملکرد TTL)

پروفوتو بی 1 ایکس لذت کار با فلاش بدون سیم بی ا ایکس ، قدرتمندتر از پیش فلاش پروفوتو بی 1 ایکس، جایگزین پروفوتو بی 1 ،همانند هم خانوده خود به وسیله یک باتری قابل تعویض و با ظرفیت بالا تغذیه می شود که بر روی خود فلاش قرار می گیرد،بدین ترتیب بی 1 ایکس از یک طراحی بدون کابل بهره می برد. هم چنین،به لطف سازگاری با تمامی ریموت های بی سیم پروفوتو ایر، کاربر برای اتصال دوربین به فلاش نیز به اتصال کابلی نیاز ندارد.از این رو ،عکاس می تواند با استفاده از این فلاش ،آزادی استفاده از فلاشی بدون سیم و کابل را تجربه کند که در عکاسی داخل و خارج از استودیو بسیار کارآمد است . فلاش بی 1 ایکس ،جایگزین فلاش بی 1 شده است،اما این جایگزینی ،صرفا به روز رسانی محصول پیشین نیست.در این فلاش، پیشرفتی چشم گیر در سه حوزه مهم به چشم می خورد:قدرت ،قدرت و قدرت اولین پیشرفت قدرت نور مدلینگ تا 80 درصد است که به کاربران اجازه می دهد در نور شدید نیز تاثیر نور فلاش خود را پیش از ثبت عکس بر روی موضوع مشاهده کنند.پیشرفت دوم افزایش 50 درصدی ظرفیت باتری است که 325 تخلیه با قدرت کامل را در اختیار عکاسان قرار می دهد. پیشرفت سوم،امکان استفاده از هم زمانی سریع در دامنه 9 اف استاپ است که آزادی عمل گسترده ای در اختیار عکاسان قرار می دهد. قابلیت تی تی ال با قابلیت تی تی ال می توان بدون نیاز به نورسنجی دستی ، به نوردهی صحیح دست یافت،این تمهید به کاربر اجازه می دهد تا علاوه بر ثبت سریع و آسان تصویر ،به شکلی خلاقانه از نور بهره ببرد.هم چنین ،در نظر داشته باشید که به منظور ایجاد ارتباط میان دوربین فلاش، به ریموت ایر تی تی ال مناسب نیاز دارید که به عنوان لوازم جانبی عرضه می شود. با شکل دهنده داخلی رفلکتور داخلی این فلاش ، نوری گسترده و با مرکزیت روشن به دست می دهد که به تنهایی نیز نوری زیبا است.هم چنین کاربر می تواند از میان بیش 150 شکل دهنده نور ،شکل دهنده خود را انتخاب کرده و نور خود را کنترل کند. قدرتمند فلاش بی 1 ایکس، نوری با قدرت 500 ژول در اختیار کاربر قرار می دهد که حتی در شرایط سختی مانند استفاده در ترکیب با نور خورشید نیز برای شکل دهی و کنترل نور کافی است. قدرت خروجی می تواند در دامنه 9 اف استاپ تغییر کند که کنترل و انعطاف پذیری فوق العاده ای به دست می دهد. زمان بازیابی سریع در بیشترین قدرت ،زمان بازیابی فلاش بی 1 ایکس، کمتر از دو ثانیه است. هم چنین در قدرت های پایین تر، این فلاش می تواند از سرعت 20 فلاش بر ثانیه، نیز پشتیبانی کند

تحویل فوری

برای مشتریان تهرانی

ضمانت بازگشت

طی 7 روز پس از خرید

ضمانت اصالت

تضمین کیفیت اورجینال

مشاوره

مشاوره تخصصی در زمینه خرید

مقایسه