مقررات بخش خرید و فروش دوربین و تجهیزات عكاسی کارکرده

      مقررات بخش خرید و فروش دوربین و تجهیزات عكاسی کارکردهبخش خرید و فروش دوربین و تجهیزات عكاسی براي تسهيل خريد و فروش تجهيزات عكاسي دست دوم کاربران راه اندازي شده است. از كليه ي كاربران محترم تقاضا مي كنيم ، قبل از ارسال هر سفارشی در اين بخش، موارد زير را مطالعه و رعايت فرمايید.:

1. کاربران گرامی، جهت ثبت سفارش خرید و فروش محصولات کارکرده عکاسی باید عضو سایت شوید.

2. سفارش های خرید و فروش، توسط مدیر سایت بررسی شده و در صورت رعایت كليه ي موارد زیر و نیز مطابقت با مقررات سایت افرنگ دیجیتال، تایید خواهند شد. تایید سفارش ها و انتشار آنها حداکثر طی 24 ساعت انجام مي گردد. سفارش های ناقص، تاييد نخواهند شد و بدون اطلاع کاربر حذف می‌شوند.


3. قیمت محصول کارکرده عکاسی مورد نظر در فرم سفارش  فروش  حتماً باید ذکر شده باشد. (پيشنهاد مي شود حتما قبل از اقدام برای قیمت گذاری سفارش فروش، تحقیقات لازم را انجام دهید. ضمن اینکه لازم به ذکر نیست که وسایل الکترونیکی دست دوم، اگر نو باشد و خيلي کم استفاده شده باشد، بیشتر از 80 درصد وسیله نو ارزش ندارد، اگر استفاده از آن زیاد باشد و خط و خش داشته باشد، به همین نسبت ارزشش کمتر می شود.)چنانچه قیمت سفارش های فروش از قیمت نو(آکبند) کالا بیشتر و یا اختلاف خیلی کمی داشته باشد سفارش ها تایید نخواهند شد و بدون اطلاع کاربر حذف می شوند.

4. واضح است که سایت افرنگ دیجیتال هیچ تعهد و مسئولیتی در مورد کیفیت و نوع وسایل و تجهیزات ارائه شده و خرید و فروشهای انجام شده که توسط کاربران انجام می شود، در این بخش ندارد. صدق فروشنده در بيان کيفيت و سلامت وسيله و رد و بدل شدن پول و جنس و ساير موارد مرتبط به اين خريد و فروش، به عهده طرفين معامله بوده و در صورت بروز هرگونه اختلاف و مشكلي، سايت افرنگ دیجیتال مسئوليتي در اين باره نخواهد پذيرفت.

5. لازم است که کاربران جهت موفقیت و سرعت در فروش تجهیزات عکاسی خود، در معرفی تجهیزات و وسایل، هم صداقت را رعایت نموده و وضعیت دقیق تجهیزات را بیان کنند و هم در پیشنهاد قیمت رعایت انصاف را بنمایند.

6. جعبه یا کارتن محصول،فاکتور و کپی کارت شناسایی فروشنده الزامی می باشد.

7. لطفا برای جلوگیری از بروز مشکلات و سوء استفاده های احتمالی، قبل از تحویل کالا و یا تحویل وجه کالا مبادله ای بصورت تلفنی صورت نگیرد و مبادله بصورت حضوری انجام شود در غیر این صورت خانه عکاسان افرنگ هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

8. در صورتی که خرید و فروش از دو شهر مختلف انجام شود و طرفین،‌ جهت ایجاد اطمینان، مایل باشند سایت به عنوان واسطه برای تحویل پول عمل نماید، می‌توانند برای انجام این کار با مدیریت سایت افرنگ دیجیتال هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

9. لطفا در صورت انصراف یا انجام فروش یا خرید خود، حتما موضوع را اطلاع دهید و یا از طریق ورود به سایت در پروفایلتان سفارش مربوطه را  حذف و یا گزینه فروخته شد را پر نمایید.

10..کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.

11.آگهی‌کننده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشره خود بوده و ضامن کشف خلاف واقع آن است. افرنگ نسبت به کشف خلاف واقع آن، هیچ مسئولیتی ندارد.

12.ارتباط بین خریدار و فروشنده به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و افرنگ هیچ مکانیزمی در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین ندارد و مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. خریدار و فروشنده شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت کنند.

13.آگهی‌کننده با قراردادن آگهی محصولات و تلفن تماس خود، قبول می‌کند که این اطلاعات را در معرض دید عموم قرار داده و افرنگ را از تبعات و حواشی احتمالی ناشی از آن مبری می‌کند.

كاربران محترم، در صورتي كه در ارتباط با اين بخش هرگونه مشكلي داشته و يا نياز به راهنمايي بيشتر در تعیین قیمت دارید با کارشناسان خانه عکاسان افرنگ تماس بگیرید.

با تشکر               

 

تحویل فوری

برای مشتریان تهرانی

ضمانت بازگشت

طی 7 روز پس از خرید

ضمانت اصالت

تضمین کیفیت اورجینال

مشاوره

مشاوره تخصصی در زمینه خرید

مقایسه